Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Technik kvality | 3 směny | Potravinářství

referenční číslo: 55968 | aktuálnost: 25.07.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do společnosti, která se zabývá výrobou prémiových krmiv, hledám technika kvality. V případě, že máte vzdělání v oboru potravinářství či chemie, neváhejte zaslat váš životopis. Čeká vás práce v úspěšné mezinárodní firmě, která kromě přátelského kolektivu a nadstandardního mzdového ohodnocení nabízí také řadu zajímavých benefitů.
Budete působit na oddělení kvality, pravidelně kontrolovat kvalitu výrobků a posuzovat parametry kvality během výroby. Čeká vás kontrola dodržování HACCP a podpora výroby v této oblasti. Budete školit operátory ve výrobě. Budete se mimo jiné účastnit interních auditů a připravovat vzorky pro laboratoř. Čeká vás práce ve 3 směnném provozu - ranní, odpolední a noční.

Požadujeme

Očekáváme absolventa oboru potravinářství či chemie, kterému pojem HACCP nebude cizí.
Uživatelská znalost MS Office.
Komunikativní znalost anglického jazyka - nehledáme rodilého mluvčího, ale měl byste se v případě potřeby zvládnout domluvit.

Nabízíme

Můžete se těšit na zajímavé mzdové ohodnocení a čtvrtletní bonusy. Přímo na pracovišti se můžete občerstvit v kantýně anebo využít systém stravenkového paušálu. Zaměstnavatel mimo jiné nabízí: 5 týdnů dovolené příspěvek na penzijní příspěvek na životní pojištění cafeteria systém benefitů vzdělávací kurzy a školení příspěvek na dojíždění slevu na firemní výrobky příspěvek na dentální hygienu zvýhodněný mobilní tarif
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Výroba, průmysl