Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Technik kvality

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29527260751 | aktuálnost: 28.06.2024

KOH-I-NOOR RONAS s.r.o.

Upřesňující informace

TECHNIK KVALITY
Nástup možný IHNED.
Co vás čeká:
Samostatná činnost související s implementací nových projektů v lisovně plastů, včetně změnových řízení a komunikace se zákazníky. Zajišťování procesu kvality a neustálého zlepšování systému kvality v souladu se standardy automobilového průmyslu, legislativními a zákaznickými požadavky.
Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:
- SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření nebo v oboru řízení kvality
- znalost AJ na komunikativní úrobni, B2/C1
- výhodou je praxe na obdobné pozici v automotive
- znalost nástrojů kvality (FMEA, 8D, PPAP…)
- samostatnost, aktivní přístup, komunikační schopnosti,časová flexibilita
Co vám můžeme nabídnout:
Nabízíme zázemí stabilní české strojírenské společnosti, práci v přátelském kolektivu, pružnou pracovní dobu, prodloužení pracovní smlouvy na dobu neurčitou, stravenkový paušál, 5 týdnů dovolené, 3 dny sickdays a další benefity.
Naším zájmem je spolupráce na dobu neurčitou, ale první smlouva je vždy na dobu určitou na šest měsíců. Následně probíhá vyhodnocení a návrh na další postup.
Zájemci mohou zasílat své životopisy na e-mail: e.skalkova@ronas.eu

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 25 000 - 35 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: 1. máje 2631, Rožnov pod Radhoštěm, 75661

Region: Zlínský kraj

Obor: Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy