Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Technik kvality

referenční číslo: 56608 | aktuálnost: 10.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáte novou výzvu v oblasti kvality v Praze? Máte praxi v oblasti řízení kvality nebo v činnostech souvisejících s kvalitou a vzdělání technického/ekonomického směru? Jste zvyklí komunikovat v zaměstnání v anglickém jazyce? Pokud se chcete dozvědět více, čtěte dále a nenechte si ujít zajímavou pracovní příležitost, která je spojená s atraktivním balíčkem zaměstnaneckých benefitů: 13 plat, 5 týdnů dovolené, příspěvek na dopravu, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění a další
Podpora vedoucího kvality při řešení požadavků zákazníků a úzká spolupráce s oddělením zákaznické podpory. Participace při přípravě předpisů v rámci rozvoje quality managementu a přípravě reportingu pro vedení společnosti. Napomáhat týmu pro řízení kvality s cílem udržovat a zlepšovat systém řízení kvality. Pomoc při certifikačních auditech a účast na řešení neshod. Asistovat při interních auditech a přispívat k řešení neshod. Podpora vlastníků procesů při aktualizaci a zlepšování procesů. Povzbudit procesní přezkumy a ročních přezkumy řízení. Utužování pevných vztahů se všemi odděleními za účelem efektivnější spolupráce.

Požadujeme

Vzdělání technického/ekonomického směru Znalosti systému řízení kvality 2-5 let praxe v oblasti řízení kvality nebo v činnostech souvisejících s kvalitou je podmínkou. Zkušenosti se softwarem pro řízení kvality jsou nutností, systém ERP nebo PLM o PDM. Schopnost práce v MS Office, zkušenosti s Power BI výhodou. Znalost českého jazyka a velmi dobrá znalost anglického jazyka podmínkou. Velmi dobré komunikační schopnosti. Schopnost práce v týmu, samostatnost, zákaznický přístup.

Nabízíme

Zajímavá pracovní příležitost v prosperující společnosti. Stabilní zaměstnání, pozice s různorodou náplní práce v lokalitě Praha 9. Příležitost se seberealizovat, uplatnit své zkušenosti a nápady. Flexibilní pracovní doba. Odborná školení, zvyšování své kvalifikace. Atraktivní balíček zaměstnaneckých benefitů: 13 plat, 5 týdnů dovolené, příspěvek na dopravu, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění a další
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Praha

Obor: Výroba, průmysl