Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Technik kvality - elektro (32-35.000 Kč)

referenční číslo: 57874 | aktuálnost: 26.06.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Máš vystudovaný obor elektro a chceš pracovat v mezinárodní společnosti? Hledáš novou pracovní výzvu jako TECHNIK KVALITY - ELEKTRO (32-35.000 Kč)?

Pak neváhej a zašli nám svůj životopis ještě dnes !!!

Prestižní mezinárodní strojírenská společnost hledá do svého týmu šikovného kolegu na pozici:

TECHNIK KVALITY - ELEKTRO (32-35.000 Kč)

Náplň práce

  • provádění zkoušek v laboratořích dle požadavků
  • testování nových projektů, výrobků
  • podílení se na specifikování a výběru nového zkušebního zařízení
  • poskytování zpětné vazby směrem do vývoje
  • vyhodnocování testů a reporting
  • podpora procesu, řešení problémů

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání v oboru elektro
  • praxe na obdobné pozici výhodou
  • orientaci v oblasti elektrotechniky a elektro obvodů
  • manuální zručnost a pečlivost
  • dobré komunikační schopnosti, samostatnost
  • chuť se stále dále vzdělávat

Nabízíme

  • práci v jednosměnném provozu pro mezinárodní společnost
  • možnost dalšího kariérního růstu
  • závodní stravování, dovolená navíc
  • zajímavé platové ohodnocení
  • možnost nástupu IHNED
  • místo výkonu práce: Chomutov

Mzda: 32 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Technika, elektrotechnika