Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Technik kvality- montáž

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29610580744 | aktuálnost: 06.07.2024

Sigmaplast a.s.

Upřesňující informace

Praxe na obdobné pozici výhodou, praxe v automobilovém průmyslu min. 3 roky, zkušenost se seřizováním montážních strojů výhodou, schopnost samostatné práce, spolehlivost, logické myšlení
Náplň práce: 100% kontrola dílů/namátková, vstupní technická kontrola, zápis denní produktivity, zaučení a proškolení pracovníků na montáži, zapínání montážních strojů - rozjezd výroby
Zaměstnanecké výhody: osobní ohodnocení (prémie + odměny), čisté pracovní prostředí, 5 týdnů dovolené, dotované závodní stravování
Hlásit se emailem nebo telefonicky od 8:00 do 16:00.

Směnný provoz: Dvousměnný provoz

Požadujeme

Jiné praxe min.3 rokyPHP_EOL

Mzda: 150 Kč / hodinu

Místo pracoviště: Průmyslová 595, Liberec, 46312

Region: Liberecký kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity