Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Technik montáží (34-40.000 Kč)

referenční číslo: 57612 | aktuálnost: 26.06.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte vzdělání technického oboru a perfektně se orientujete v technické dokumentaci? Chcete se nadále vzdělávat a rozšiřovat své znalosti?
Pošlete mi Váš životopis k posouzení a pojďte pracovat pro stabilní moderní společnost na pozici:

TECHNIK MONTÁŽÍ (34-40.000 Kč)

Náplň práce

  • Montáž a testování mechanických sestav podle technické dokumentace
  • Úzká spolupráce s ostatními kolegy
  • Vedení technické dokumentace

Požadujeme

  • Vzdělání technického oboru (ideálně strojírenství)
  • Velmi dobrá orientace v technické dokumentaci
  • Zkušenost s jemnou mechanikou výhodou
  • Základní znalost angličtiny
  • Ochotu vzdělávat se

Nabízíme

  • Flexibilní pracovní dobu - naplánujte si práci podle toho, jak Vám vyhovuje
  • Dovolená navíc
  • Příspěvky na sport
  • Posilovna a odpočinková zóna v rámci společnosti
  • Vzdělávací kurzy
  • Příjemný kolektiv
  • Práci v moderním prostředí
  • ... a spoustu dalších bonusů!
  • Místo výkonu práce: Brno

Mzda: 34 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Technika, elektrotechnika, Strojírenství