Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Technik obrábění

referenční číslo: 54967 | aktuálnost: 26.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do strojírenské výroby hledám nového kolegu se znalostmi obráběcích strojů - pokud máte zkušenosti v kovoobrábění, baví Vás práce se stroji a hledáte zodpovědnou a zajímavou pozici, pak je tato práce určená právě Vám! Náplň práce: spolupráce s kolegy na obrobně (technolog, mistr) příprava a výměna nástrojů podle výrobních plánů jednoduchá údržba a seřízení strojů příprava materiálu do výroby vedení výrobní dokumentace

Požadujeme

SOU/SŠ vzdělání technického směru orientace ve výkresech praxe se stroji výhodou, ale uvídáme i šikovného juniora manuální zručnost a technické myšlení řp. B, práce na PC pečlivost a zodpovědnost

Nabízíme

stabilní práci na 1 směnu odměny ke mzdě 5 týdnů dovolené plně hrazené stravování příspěvek na penzijko firmení akce možnost rozvoje a další benefity... Pokud Vás nabídka zaujala, reagujte prosím přes "odpovědět"
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 40 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Řemesla, výroba, Řemesla, výroba, Výroba, průmysl