Typ nabídky

Minimální mzda

Technik - plánování technologií výroby trakčních VN-baterií a elektropohonů osobních vozidel

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29643260723 | aktuálnost: 29.07.2024

EngiTec Office s.r.o.

Upřesňující informace

Prvotní informace:
Zájemce žádáme o zaslání strukturovaného životopisu a souhlas s jeho zpracováním pro účel výběrového řízení na e-mail zivotopis@engitec-office.cz. Schůzku a způsob jednání je nutné sjednat telefonicky předem, tel. 00420 733 550 169.

Upřesňujicí informace:
Plánování nových technologií výrob úseku VN-baterií a elektropohonů osobních motorových vozidel.

Nová příležitost! Kategorie úrovně SENIOR

Pracovní náplň:
Plánování, koordinace, kontrolní aktivity a dohled na realizaci nových projektů výrobních linek výroby trakčních VN baterií a elektropohonů pro osobní automobily v ČR (e-mobilita). VN=Vysokonapěťový.

- technické připomínkování řešení zařízení na montáž e-pohonů s dodavatelem
- připomínkování řešení pro stavební přípravu poptávaných výrobních technologií
- vytváření technických zadání na dodvku příslušné technologii VN-Baterií, e-pohonů
- připomínkování nabídek a jejich vyhodnocování
- jednání s dodavateli, strojů, zařízení, technologií
- odsouhlasení a vyhodnocování termínových plánů instalace výrobních zařízení
- dozor při instalaci zařízení výrobních linek montáže
- sledování a vyhodnocení průběhu plnění termínových plánů s dodavateli
- podpora při optimalizaci technologie, výrobních postupů
- přejímky strojů a zařízení
- analýza a vyhodnocení dodržení stanoveného plánu/cílů/průběhu projektu a následná projednání podaných návrhů o změnách a doplnění projektů

Místo činnosti: Mladá Boleslav

Určeno pro: Vhodné pro všechny věkové kategorie a technické nadšence, rádi se s Vámi setkáme.

Vzdělání:
Vysokoškolské vzdělání technického/strojírenského směru (konstrukce strojů a zařízení průmyslových výrobních linek, obecná strojírenská výroba, jiný technický či elektrotechnický směr). Nebo vyšší odborné strojírenského směru s víceletou praxí v navrhování či realizace průmyslových výrobních linek.

Zapracování do problematiky, procesů a technologií zajištěno.

Požadujeme:
Samostatnost, odpovědnost, komunikativnost, pečlivost, důslednost, znalost práce na PC a programů kanc. sady MS Office (Word, Excel, Powerpoint), Microstation nebo obdobný program pro práci s výkresy, jazykové znalosti ČJ, AJ stupeň B2 nebo NJ stupeň B2. Časová flexibilita podmínkou.

Zkušenost s vedením projektů nebo s technologickými postupy v plánování sériové výroby, realizací výrobních linek a praxe ve strojírenství, e-mobilitě či elektrozařízení výhodou, není podmínkou. Znalost v oblasti konstrukce motorových vozidel či konstrukce VN-baterií vítána.

Odměňování:
Nástupní mzda dle stupně ukončeného VŠ studia a případné praxe od 62.000,- Kč.
Možnost dalšího finančního postupu. Velmi zajímavá práce na zajišťování realizace zcela nových technologii pro výrobu e-pohonů a možnost rozšiřování dovedností a znalostí pro budoucí rozvoj a uplatnění pracovníka.

Přijďte k nám a aktivně se podílejte na budoucím vývoji v oblasti osobních automobilů a současně si rozšiřte své znalosti, schopnosti, dovednosti a obzory v oblasti průmyslové výroby budoucnosti. Rozvoj v nastupující nové éře mobility.

Nástup: 2.1.2025 nebo dle dohody !

Zaměstnanecké výhody:
5 týdnů dovolené, stravenkový paušál, stravování v závodní jídelně, home office, další benefity

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 62 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: tř. Václava Klementa 869, Mladá Boleslav,

Region: Středočeský kraj

Obor: Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyšší odborné