Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Technik pneuservisu

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29475960749 | aktuálnost: 29.07.2024

CIME, s.r.o.

Upřesňující informace

Náplň práce: servis a opravy zemědělských strojů, diagnostika a opravy elektronických závad, záruční a pozáruční servis, opravy na dílně i výjezdy k zákazníkům, předprodejní příprava nových strojů.
Požadavky: vzdělání v technickém směru se zaměřením na opravy zemědělských strojů nebo v oboru automechanik, elektromechanik, mechanik dopravních prostředků, strojů a zařízení, základní znalost práce na PC, řidičský průkaz skupiny B a T (skupiny C a E výhodou), svářečský průkaz, strojní průkaz a průkaz na vysokozdvižný vozík výhodou
Výhody: platové ohodnocení závislé na výkonu, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, po ukončeném druhém roce trvání pracovního poměru program Benefity

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 30 000 - 35 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: K Silu 1426, Pelhřimov, 39301

Region: Kraj Vysočina

Obor: Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity