Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Technik přípravy výroby

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29526620745 | aktuálnost: 03.07.2024

ALUMISTR SE

Upřesňující informace

První kontakt: e-mailem nebo telefonicky (7-16hod.)

Co vás čeká:
• Tvorba výrobní dokumentace z objednávek certifikovaných obchodních partnerů prostřednictvím firemního informačního systému Klaes a AutoCAD
• Komunikace s obchodním partnerem a upřesňování objednávek
• Spolupráce s interním týmem na optimalizaci výrobních procesů

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:
• Min. středoškolské vzdělání technického oboru
• Znalost výkresové dokumentace
• Praktická znalost AutoCAD a MS Office
• Základní znalost německého jazyka
• Technické myšlení, proaktivní přístup s velkou dávkou samostatnosti
• Komunikativnost, pečlivost, spolehlivost

Výhodou bude, pokud budete umět:
• Zkušenosti s technickými produkty ve stavebnictví
• Znalost jiných grafických programů než AutoCAD (SketchUp)

Zaměstnanecké výhody: příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění po odpracovaném roce, příspěvek na stravování, služební notebook, služební mobil, 13.+14. plat

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: U Výzkumu 603, Hrušovany u Brna,

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy

ALUMISTR SE