Typ nabídky

Minimální mzda

Technik pro údržbu strojů

referenční číslo: 56908 | aktuálnost: 12.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledám fyzicky zdatného a manuálně zručného kolegu na pozici technika pro údržbu strojů, konkrétně metodou tryskání suchým ledem. Požadujeme časovou flexibilitu a ochotu cestovat k zákazníkům. Občasné výjezdy v odstávkách, tedy o víkendech, svátcích nebo v noci. Za to nabízíme stabilní zaměstnání, profesní růst a širokou škálu zaměstnaneckých benefitů v mezinárodní společnosti.
Tryskání suchým ledem při čištění různých druhů povrchů a zařízení Zajištění údržby a oprav svěřených zařízení Zajištění servisu strojů a zařízení na tryskání suchým ledem nebo sněhem CO2 Podpora při záručních servisních prohlídek Zajištění potřebných pracovních materiálů a náhradních díl

Požadujeme

Praxe na technické pracovní pozici výhodou, ale ne podmínkou Časovou flexibilitu spojenou s cestováním k zákaznickým zařízením Manuální zručnost a spolehlivost ŘP sk. B (skupina E výhodou) Ochota cestovat

Nabízíme

Čtvrtletní bonusy 13. mzda Příspěvek na penzijní/životní připojištění Flexibilní začátek/konec pracovní doby Dovolená 5 týdnů 4 dny sickdays Závodní stravování Občerstvení na pracovišti Cafeteria Dobrá dopravní dostupnos
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 40 000 - 42 000 Kč / měsíc

Region: Praha

Obor: Řemesla, výroba, Řemesla, výroba