Typ nabídky

Minimální mzda

Technik řídicích systémů

referenční číslo: 54862 | aktuálnost: 26.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Víte, co jsou to řídicí systémy a angličtina pro vás není úplně španělská vesnice? Pak určitě čtěte dál!
Vaším úkolem bude péče o naše řídicí systémy - kromě oprav chyb a konfigurací se budete podílet i na jejich vývoji a zlepšování jejich funkcí. Budete komunikovat s dodavateli a poskytovat školení a technickou podporu kolegům z dalších oddělení, například konstruktérům, zkušebním a servisním technikům nebo obchodnímu oddělením.

Požadujeme

Technický výuční obor - elektro, automatizace nebo podobný.
Znalost angličtiny alespoň na úrovni B1.
Řidičský průkaz na osobní automobily.

Nabízíme

Týden dovolené a 3 zdravotní volna ročně navíc. Po zaučení služební auto i k soukromým účelům. K základní mzdě budete dostávat měsíční odměny, různé příspěvky a bonusy. Budete mít možnost využít dalšího vzdělávání prostřednictvím kurzů, vč. jazykových.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Kraj Vysočina

Obor: Technika, elektrotechnika