Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Technik seřízení a údržby | automatizace

referenční číslo: 55905 | aktuálnost: 07.07.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

obsluha automtatických a poloautomatických strojů, kontrola vyrobených kusů seřízení, přenastavení a úprava programů na stroji preventivní mechanická údržba strojů a jednoduché opravy koordinace chodu stroje

Požadujeme

vzdělání v technickém oboru (SŠ nebo vyučení) ochota pracovat na ranní a odpolední směně alespoň rok praxe na obdobné pozici (obsluha nebo seřízení strojů) zodpovědnost, samostatnost, technické myšlení schopnost učit se, zorganizovat si práci, komunikovat a hledat řešení

Nabízíme

5 týdnů dovolené možnost dalšího vzdělávání i profesního růstu ke mzdě měsíční bonus až do výše 12% ze základu dotované stravování formou stravenek Sodexo Flexipassy, bonus za odpracované roky firemní akce tým fajn kolegů a zázemí mezinárodní společnosti
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Olomoucký kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Tereza Nádvorníková
+420 727 810 545