Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Technik/technička - pracovník/pracovnice technické podpory

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29658320749 | aktuálnost: 29.07.2024

TENZOVÁHY, s.r.o.

Upřesňující informace

Hledáme kolegu do technického oddělení. Uvítáme samostatného pohodového člověka, který se chce učit novým věcem a nebojí se přijít s návrhem na vylepšení. Budete pracovat s moderní technikou. Pozice je vhodná pro absolventy které zaškolíme, tak i pro zkušené techniky.

Co vás čeká:
- Poskytování technické podpory našim tuzemským a zahraničním zákazníkům
- Testování a oživování hardware (např. elektroniky vah, průmyslového PC, kamer pro rozpoznání registračních značek, apod.)
- Testování nových verzí vlastního vážního software
- Spolupráce při kompletaci mechaniky a elektroniky našich produktů
- Spolupráce s vývojáři software a hardware
- Spolupráce s kolegy při oživování hardware a konfiguraci vážního software před instalací u zákazníka

Jaké znalosti a dovednosti budete potřebovat:
- Vzdělání - střední odborné s maturitou nebo vyšší, obor elektro (IT, elektronika, …)
- Kvalifikaci dle nařízení vlády č. 194/2022 Sb. (bývalá vyhláška č. 50/78 Sb. - § 6 nutná), případně proškolíme
- Aktivní ŘP sk. B
- Anglický jazyk - na komunikativní úrovni

Zaměstnanecké výhody:
- platový růst dle dosahovaných výsledků a výkonnostní bonusový systém nad rámec měsíční mzdy
- práce v menším kolektivu dynamicky rozvíjející se společnosti
- přátelská atmosféra, osobní přístup, profesní a kariérní růst
- dovolená nad zákonný rámec
- příspěvek na stravování
- pružná pracovní doba
- mobilní telefon a počítač
- drobné občerstvení na pracovišti zdarma

Kontakt je možný POUZE e-mailem.

Směnný provoz: Pružná pracovní doba

Požadujeme

Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - samostatné činnosti na elektrických zařízeních dle §6 vyhl. 50/78 Sb. Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Machátova 345/3, Olomouc, 78301

Region: Olomoucký kraj

Obor: IT - správa systémů a služby

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita