Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Technik/Technička údržby a správy majetku

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29635660773 | aktuálnost: 29.07.2024

Obec Velatice

Upřesňující informace

První kontakt e-mailem nebo poštou/podáním přihlášky na podatelnu.
Nástup možný ihned.

Starosta obce Velatice vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovní pozice:

Pracovní poměr: na dobu neurčitou
Místo výkonu práce: Obecní úřad Velatice, Velatice 92, 664 05

Požadujeme:
• fyzická osoba, věk 18 let a vyšší
• ukončené min. středoškolské vzdělání technického zaměření
• technická dovednost
• schopnost samostatné práce, pečlivost, spolehlivost
• bezúhonnost
• řidičský průkaz sk. B
• výhodou je praxe v údržbě strojů a správě majetku
• nástup možný ihned

Pracovní náplň:
• údržbové práce na obecních budovách a majetku (drobné řemeslné práce)
• údržba zeleně na katastru obce (kosení, práce s pilou, zálivka)
• správa kulturního domu (příprava akcí, úklid, předání nájemcům)
• správa sběrného dvora (provoz, třídění, předání dopravci)
• správa Sokolovny a hřiště (úklid, drobné opravy)
• správa obecního vodovodu (kontrola a dohled, záznamy, odečty vodoměrů)
• zimní údržba (strojní odmetání a protahování, posyp chodníků)
• úklid veřejného prostoru

Nabízíme:
• úvazek 1,0 (celý)
• možnost vzdělávání a osobního rozvoje
• příjemné pracovní prostředí a stabilní zázemí
• dobrou dopravní dostupnost
• pět týdnů dovolené
• příspěvek zaměstnavatele na stravování

Platové podmínky: řídí se zákonem č. 262/2006 Sb., zákoník práce, ve znění pozdějších předpisů a nařízením vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů, platová třída 8-9, platový tarif od 20.130,- do 31.820,- Kč dle započitatelné praxe. Po zkušební době možnost přiznání osobního příplatku.

Na Vaši přihlášku k výběrovému řízení uveďte:
jméno a příjmení, titul, datum a místo narození, státní příslušnost, místo trvalého pobytu, telefonní kontakt, email, datum a podpis uchazeče a souhlas s poskytnutím osobních údajů.
V souladu s čl. 6 odst. 1 písm. a) nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (dále jen „GDPR“) poskytuji výslovný souhlas ke zpracování osobních údajů a souhlasím s tím, aby moje osobní doklady, které tímto poskytuji Obecnímu úřadu Velatice, byly zpracovávány a vedeny pouze za účelem výše uvedeného výběrového řízení. Beru na vědomí, že po ukončení VŘ budou moje osobní doklady vráceny na uvedenou adresu.

K přihlášce je nutné připojit:
• strukturovaný profesní životopis s uvedením předchozích zaměstnání, příp. znalosti a dovednosti v oboru
• kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání
• výpis z evidence rejstříku trestů (ne starší než 3 měsíce)

Přihlášku s požadovanými doklady zasílejte nebo doručte do 15. 7. 2024 na adresu:

Obecní úřad Velatice, Velatice 92, 664 05
nebo mailem na: starosta@velatice.cz, obec@velatice.cz

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Mzda: 20 130 - 31 820 Kč / měsíc

Místo pracoviště: 92, Velatice, 66405

Region: Jihomoravský kraj

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita