Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Technik údržby (3 směny)

referenční číslo: 55662 | aktuálnost: 29.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro mezinárodní společnost sídlící v blízkosti Plzně hledáme kandidáty na pozici elektro údržbáře. Pokud máte zkušenost z obdobné pozice a hledáte novou pracovní příležitost, neváhejte nám zaslat váš životopis. Nástup možný ihned.
Veškerá údržba strojů a strojních zařízení společnosti Analýza, diagnostika a oprava strojů Zajištění preventivní údržby strojů Komunikace s kolegy z oddělení údržby i dalších oddělení ve firmě

Požadujeme

Elektro vzdělání s vyhláškou 50 § 6 Zkušenosti z obdobné pozice Ochota pracovat na 3 směny

Nabízíme

Motivující mzdové ohodnocení Týden dovolené navíc Příspěvek na stravování Zkrácená pracovní doba (37,5h/týdně) Cafeterie 13. mzda Příspěvek na dopravu Příspěvek na penzijní/životní pojištění Náborový příspěvek
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 40 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika