Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Technik údržby

referenční číslo: 55535 | aktuálnost: 26.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Rozumíte si se stroji a lidmi? Hledám nového člena týmu údržby, který vedl menší tým a ví o čem je údržba a servis.
Vyhodnocovat priority provádění oprav a neplánované údržby Koordinovat opravy a zajišťovat (ve spolupráci s podpůrnými úseky) náhradní díly Spolupracovat na rozdělení a řízení prací a následně kontrolovat provedení Plánovat a vést opravy většího rozsahu, roční prohlídky a preventivní údržbu Koordinovat dodržení termínů a plánu oprav Analyzovat spotřebu náhradních dílů

Požadujeme

SŠ technického směru (mechanika / elektro) Zkušenosti s vedením či koordinací menšího výrobního týmu nebo týmu údržby Vztah ke strojům a technice obecně Rychlá orientace a přijímání rozhodnutí Férové jednání Diplomatický a asertivní přístup Znalost anglického jazyka na mírně pokročilé úrovni

Nabízíme

Tradiční společnost s rodinným pracovním prostředím 13. plat Dotované stravování Multisport karta Příspěvek na penzijní pojištění Propracovaný systém školení Jazykové kurzy
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Liberecký kraj

Obor: Výroba, průmysl