Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Technik údržby

referenční číslo: 58461 | aktuálnost: 30.06.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Do našeho týmu hledáme zkušeného kolegu, který je technický zdatný a má zkušenosti se seřizováním strojů. Pokud hledáte zaměstnání, kde uplatníte svoji manuální zručnost, tak neváhejte a zašlete nám svůj životopis.

Pro našeho významného klienta hledáte posilu na pozici: TECHNIK ÚDRŽBY

Náplň práce

  • Práce v třísměnném provozu, týdenní střídání směn
  • Seřizování výrobních strojů
  • Preventivní údržba pomocí moderních diagnostických metod
  • Výpomoc při instalaci nových výrobních linek
  • Spolupráce s týmem mechaniků a elektrikářů

Požadujeme

  • SŠ technického zaměření
  • Samostatnost a pečlivost
  • Čtení z technické dokumentace
  • Manuální zručnost

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • Zvýhodněný mobilní tarif
  • Čisté pracovní prostředí
  • Závodní stravování
  • Odměny/prémie
  • Příspěvek na volnočasové aktivity
  • Mzda dle zkušenosti

Lokalita: Český Těšín

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Automobilový průmysl