Typ nabídky

Minimální mzda

Technik údržby - možnost brigády

referenční číslo: 58913 | aktuálnost: 29.07.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte již nějaké zkušenosti s údržbou budov? Jste technicky zaměření a máte platnou vyhlášku alespoň §6? Hledáte zkrácený úvazek či brigádu?

Pak neváhejte a dejte nám o sobě vědět.

Pro úspěšnou a stabilní společnost podnikající ve správě nemovitostí hledáme posilu do týmu na pozici:

ELEKTROTECHNIK ÚDRŽBY BUDOV

Náplň práce

  • zajištění provozu technologií v přidělených objektech
  • provádění běžných elektroinstalačních a údržbářských prací a oprav
  • provozní údržba v souladu s předpisy a údržbovou strategií
  • koordinace odborných dodavatelů pro technické zabezpečení budov
  • pravidelné odečty energií v určených termínech
  • sestavování zpráv o zjištěných nedostatcích a návrhy na zlepšení

Požadujeme

  • minimálně SOU - elektro/technické zaměření
  • aktivní osvědčení dle Vyhlášky 50/1978Sb, min. §6
  • zkušenosti s údržbou budov
  • znalost čtení technických výkresů
  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • konkurenceschopné finanční ohodnocení
  • stabilní zaměstnání
  • možnost spolupráce na HPP nebo brigádně
  • 26 dní dovolené
  • stravenky
  • a další
  • možnost nástupu: IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce: Praha 5

Region: Praha

Obor: Technika, elektrotechnika, Automobilový průmysl