Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Technik údržby pro hotel na Praze 5

referenční číslo: 57064 | aktuálnost: 18.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro našeho klienta, který provozuje síť hotelů po celém světě, právě hledáme Technika údržby, který by se postaral o jeden z hotelů na Praze 5.
Opravy a údržba technických zařízení v hotelových pokojích i v zázemí, jako jsou kuchyně, výtahy, konferenční místnosti, garáže a technické místnosti. Zodpovědnost za správné fungování všech technických zařízení v hotelu.

Požadujeme

Výuční list nebo maturitu v oboru elektro a platnou odbornou způsobilost dle nařízení vlády NV 194/2022 Sb. Minimálně 5 let praxe v oboru. Ochotu pracovat v nepřetržitém provozu.

Nabízíme

Nástup dohodou a smlouvu na dobu neurčitou. Mzdový základ + osobní ohodnocení + roční prémie. Příjemné pracovní prostředí a přátelský tým kolegů. Multisport kartu za 350 Kč/měsíc. Obědy v zaměstnanecké kantýně zdarma. Příspěvek na penzijní připojištění ve výši 2.000 Kč. Slevu na ubytování v rámci hotelového řetězce.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Praha

Obor: Technika, elektrotechnika, Řemesla, výroba, Řemesla, výroba