Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Technik údržby- senior

referenční číslo: 55218 | aktuálnost: 26.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do výrobní firmy na Žatecku hledáme vhodného kandidáta na pozici Technik údržby- senior.
preventivní a prediktivní údržby strojů a zařízení spolupráce s ostatními odděleními – vytváření analýz poruch spolupráce s oddělením nákupu na vytváření skladu náhradních dílů definice nápravných opatření jako reakce na poruchy, reklamace atp. v závislosti na výsledcích výroby práce pouze na ranní směny

Požadujeme

praxe na dané pozici v mezinárodní výrobní společnosti znalost ABB robotů výhodou (seřizování, údržba, programování) anglický jazyk- středně pokročilý – porozumění výkresové dokumentaci platná vyhláška č.50/1978 Sb. §6 a vyšší

Nabízíme

týden dovolené navíc příspěvek na stravování příspěvek na penzijní připojištění cafeteria systém přátelský kolektiv jednosměnný provoz
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Ústecký kraj

Obor: Technika, elektrotechnika