Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Technik uživatelské podpory SAP

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29513200795 | aktuálnost: 27.06.2024

Changhong Europe Electric s.r.o.

Upřesňující informace

Náplň práce:
- Zajistit dostatečnou podporu uživatelům, přijímat a řešit hlášení chyb a problémy.
- Monitorovat systém a přijímat opatření k zajištění bezporuchového provozu.
- Spravovat přidělené moduly podle dohodnutých interních standardů.
- Komunikovat s ostatními útvary na zajišťovat příslušnou podporu pro uživatele SAP.
- Přispívat k rozvoji provozní metodiky a rozvojových plánů.

Požadujeme
- Vynikají znalost SAP
- Anglický jazyk na komunikativní úrovni
- Čínský jazyk - výborná znalost (každodenní komunikace s mateřskou firmou v Číně)
- Vysoké pracovní nasazení, pečlivost, samostatnost
- Smysl pro pořádek, dodržování termínů
- Schopnost týmové spolupráce

Nabízíme: dotované obědy, bonus za docházku, karta Benefity.cz, příjemné pracovní prostředí

Kontaktujete nás na emailu: prace@changhong.cz

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 57 000 - 57 500 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Severní 2439, Nymburk, 28802

Region: Středočeský kraj

Obor: IT - správa systémů a služby

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy, Cizince