Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Technik zakázek a realizace TZB

referenční číslo: 664a71954a34dec45307d102 | aktuálnost: 26.06.2024

Korekt Praha

Dlouholetá menší česká firma se sídlem v Praze v oblasti kompletních dodávek vzduchotechniky, vytápění, klimatizace, systémů požárních prostupů a klapek, měření regulace včetně montáží, záručního a pozáručního servisu (TZB), přijme do hlavního pracovního poměru pracovníka(ci) do pozice:

Požadavky

  • SŠ - maturita nebo VŠ příslušného směru

  • v případě jiného studijního oboru je nezbytnou nutností praxe v oboru TZB

  • ŘPB

  • znalost češtiny nebo slovenštiny slovem a písmem - podmínkou!

  • Word, Excel,

  • AUTOCAD - stačí začátečník

  • znalost oborů: klimatizace vzduchotechnika, zdravotechnika, topení, měření... nebo aslepoň některého z těchto oborů

  • tvoření cenových nabídek a objednávek

  • úprava a kreslení nových instalatérských projektů v AUTOCADU

  • příprava materiálu pro stavby

  • komunikace s investory

  • sledování zakázek

  • technické a odborné vedení zakázky včetně řízení a koordinace prací montérů a servisních techniků

Pracovní náplň

Nabídka

  • fixní mzda: 50-60.000 Kč/btto

  • odměny dle realizace zakázek

  • po uplynutí ZD možnost přidělení služebního vozidla pro soukromé účely, ale jen v případě dobrých pracovních výsledků

  • notebook

  • mobil

  • zákonná výměra dovolené (4 týdny)

  • sleva na firemní výrobky/služby

  • školení, odborné kurzy

Své životopisy nám, prosím, posílejte na mail korektpraha@korektpraha.cz

Info o pracovní pozici vám poskytneme na tel.: 602 640 076.

Mzda: 50 000 - 65 000 Kč / měsíc

Region: Praha

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura, Strojírenství

Profese: stavbyvedoucí, stavební dozor, technik ve stavebnictví, technik ve strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita