Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Technik zakázek FVE

referenční číslo: 57289 | aktuálnost: 16.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Právě hledáme odborníka z oblasti elektroenergetiky, kterého baví různorodost a hledá práci v terénu se zázemím rodinné firmy, ve které si rádi vycházíme vstříc. Ideální kandidát by měl mít praxi s montáží, ale především s nastavením a oživením fotovoltaických elektráren.
Každodenní výjezdy po našich stavbách, které jsou nejčastěji v Jihomoravském a Zlínském kraji Koordinace / kontrola průběhu zakázky Nastavení a oživení elektrárny - nejčastěji instalujeme systémy SolarEdge, Huawei, SMA

Požadujeme

Minimálně 4 roky zkušeností z oblasti fotovoltaických systémů Odbornou způsobilost pro práci v elektrotechnice - NV194/2022 nebo vyhláška č. 50 Platný řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

Bonusy ze zakázek Stravenkový paušál Služební telefon, notebook a automobil i pro soukromé účely
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Kateřina Procházková
+420 734 767 540