Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Technik zakázky TZB

referenční číslo: 57788 | aktuálnost: 18.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro stavební a inženýrskou společnost, specializující se na komplexní dodávky stavebních prací, včetně výstavby a rekonstrukce budov, technických zařízení, inženýrských sítí a dalších infrastrukturních projektů aktuálně hledáme Technika zakázky TZB. Máte zkušenosti s koordinací zakázek v rámci TZB a hledáte novou výzvu? Těší vás výsledky své práce a jste zvyklý/á za svou práci přebírat zodpovědnost? Rádi byste se stali součástí týmu, který vás podpoří ve vašem úspěchu?
Účelem této pozice je pomoci vedoucím zakázky koordinovat činnosti a subdodavatele na zakázce tak, aby nedocházelo k prostojům, aby každý člen věděl, co má dělat a měl k dispozici potřebný materiál. Zkrátka aby zajistil plynulý chod stavby.

Požadujeme

SŠ / VŠ stavebního zaměření – TZB (výhodou) Znalost stavební technické dokumentace Schopnost řízení / vedení stavby Znalost práce na PC (Excel, Word, Outlook) ŘP skupiny B – aktivní řidič – zakázky máme různě, takže ochota cestovat je nutností. Výhodou bude, pokud: Máte prokazatelnou praxi v oboru Zvládáte samostatně řídit realizaci staveb TZB Úspěšně zkoordinujete práci subdodavatelů do úspěšného konce Dokážete zajistit kontrolu kvality a provedení díla Připravujete harmonogramy realizace Ovládáte přípravit projekty po technické stránce Máte zkušenost s dalšími SW (např. MoneyS5, AUTOCAD, Fieldwire Hilti)

Nabízíme

Odpovídající finanční ohodnocení + finanční odměny za odřízené zakázky Zázemí stabilní společnosti Odborný růst a možnost se posouvat v rámci firmy Zajímavou a zodpovědnou práci v přátelském kolektivu Služební vozidlo, telefon – zkrátka veškeré pomůcky k tomu, abyste svou práci mohl/a odvádět efektivně Nástup možný ihned
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Praha

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura