Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Technolog elektro výroby 55.000kč

referenční číslo: 58294 | aktuálnost: 27.06.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Do našeho týmu v Krnově hledáme elektro technologa. Pokud již máte zkušenost z oblasti výroby a technologie ve výrobě, platnou vyhlášku 50 a chcete se také podílet na zajímavých projektech u firmy s mezinárodním přesahem, pak čekáme právě na Vás!
Pošlete Vaše CV a my se ozveme s podrobnostmi k pozici!

Náplň práce

  • Zodpovědnost za elektro bezpečnost ve výrobě
  • Komunikace s externí elektro servisem
  • Zodpovědnost za bezproblémový chod elektro vybavení
  • Práce na směrnicích a jejich aktualizace
  • Zajištění hladkého zprovoznění nových výrobních strojů
  • Implementace nových projektů ve výrobě
  • Komunikace napříč firmou.

Požadujeme

  • Min středoškolské vzdělání - elektro
  • Praxe na pozici technologa
  • Platná vyhláška 50 par 6
  • Komunikativní angličtina
  • Aktivní řidič

Nabízíme

  • Flexibilní pracovní doba
  • Notebook a mobil i pro soukromí
  • 5 týdnů dovolené
  • Zkrácená pracovní doba - 37.5h
  • Profesní růst
  • Čtvrtletní bonusy
  • Příspěvek na dopravu .
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Velmi výhodné telefonní tarify i pro rodinu
  • Místo práce: Krnov

Mzda: 40 000 - 55 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika