Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Technolog - Horní Počernice

referenční číslo: 57753 | aktuálnost: 19.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Místo výkonu práce: Horní Počernice
Nástup: Možný ihned
Co budete dělat: Podílet se na zprovozňování nových technologií a zavádění nových výrobků. Vytvářet nové a vyhodnocovat stávající najížděcí protokoly. Dohlížet na stav výrobního a pomocného zařízení. Zajišťovat dodržování hospodárnosti výroby, včetně kontrol nadváhy. Obsluhovat vysokozdvižný vozík (VZV). Připravovat výrobu a potřebné nástroje. Pracovat s programem NORIS (tvorba výrobních protokolů linek, zápisy a měření). Spolupracovat s technickým oddělením, údržbou a hlavním technologem. Spolupracovat s OTK při zabezpečování kvality výroby. Kontrolovat pořádek na pracovišti a dodržování pravidel BOZP a PO. Neustále se vzdělávat a sledovat nejnovější informace v oboru. Účastnit se pravidelného hodnocení pracovního výkonu dle vnitřních procesů. Dodržovat zásady a pokyny systému integrovaného managementu. Dodržovat zásady BOZP, PO a ochrany životního prostředí. Vykonávat další úkoly dle pokynů nadřízeného. Odpovědnost: Kontrola a zpracování směnové dokumentace. Hospodárné využívání výrobního zařízení. Zajištění, aby výrobní procesy nepoškozovaly životní prostředí. Dodržování cílů a zásad společnosti a příslušného úseku.

Požadujeme

Vzdělání: ÚSO/SO Řidičský průkaz: sk. B Odborná praxe: 3 roky Znalost cizího jazyka: - Znalost práce na PC (Word, Excel, Lotus Notes, Noris, Axapta) Obsluha tlakových nádob Řidič VZV

Nabízíme

pracovní poměr na dobu neurčitou samostatnou práci s podporou týmu kolegů náborový příspěvek 30 000 Kč pravidelné každoroční navýšení mzdy 25 dovolené + 3 dny Free days roční finanční odměna za dobře odvedenou práce („Vánoční bonus“) dotované stravování v jídelně na pracovišti zdarma svozový autobus Benefit karta Kafeterie program poradenství zaměstnancům CIGNA
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 55 440 - 63 756 Kč / měsíc

Region: Praha

Obor: Výroba, průmysl