Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Technolog lakování | frýdecko-místecko

referenční číslo: 55818 | aktuálnost: 03.07.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do stabilní společnosti mimo automotive hledáme technologa lakování, který by posílil tým lakování a zvýšil efektivitu linky. Těšit se můžete na příjemné prostředí menšího týmu, možnost dalšího rozvoje a zajímavé benefity společnosti.
Řízení automatické lakovny, zodpovědnost za její chod Příprava technologických postupů Tvorba pracovních návodek Spolupráce s lakýrníky, zaškolování kolegů Kontrola kvality

Požadujeme

Zkušenosti na podobné pozici Zkušenosti s lakováním Samostatnost Proaktivní přístup Týmový duch a chuť spolupracovat

Nabízíme

Měsíční pravidelná mzda Příspěvek na stravné 5 týdnů dovolené Další benefity společnosti...
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Oblíbené nabídky (1)