Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Technolog lisování s AJ

referenční číslo: 57866 | aktuálnost: 19.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

tvorba technologických postupů a optimalizace stávajících zpracování výrobní dokumentace a technologických předpisů snižování prostojů a nákladů

Požadujeme

SŠ technického zaměření ideálně praxe min. 2 roky na podobné pozici v automotive průmyslu znalost s lisováním / tvářením plechu za studena podmínkou znalost postupových a lisovacích nástrojů Aj na komunikativní úrovni podmínkou znalost lean metod a výrobních postupů

Nabízíme

zajímavé mzdové ohodnocení 13. plat příspěvek na penzijní připojištění práce v nadnárodní společnosti příspěvek na dopravu zajištění závodního stravování nebo možnost stravenkového paušálu, firemní akce, atd.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 40 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Výroba, průmysl