Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Technolog montáže | 50 - 70 000 Kč

referenční číslo: 55660 | aktuálnost: 29.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro mezinárodní společnost sídlící v blízkosti Plzně hledáme technologa montáže. Zašlete nám váš životopis a staňte se součástí týmu, budeme se na vás těšit!
Příprava pracovních plánů, návodů, směrnic, změnových řízení a další Zodpovědnost za zajištění řádných technologických podmínek při náběhu nové výroby a v průběhu série Řízení technologických změn Aktivní řešení technologických závad a nesrovnalostí

Požadujeme

VŠ/SŠ technického zaměření Anglický jazyk na komunikativní úrovni Znalost MS Office, SAP výhodou Zkušenost z obdobné pozice ŘP sk. B

Nabízíme

Příspěvek na dopravu Stravování zdarma Bonus na Vánoce a dovolenou Roční bonus Příspěvek na penzijní a životní pojištění Příspěvek na jazykové kurzy Odměny za pracovní výročí a životní jubileum Cafeterie
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 50 000 - 70 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Výroba, průmysl