Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Technolog obrábění/programátor CNC

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29438860771 | aktuálnost: 29.07.2024

NT Automation s.r.o.

Upřesňující informace

KONTAKT: TELEFONICKY, E-MAILEM
- pracovní úvazek plný nebo zkrácený, DPP

Náplň práce:
- Tvorba výrobních a technologických postupů.
- Tvorba NC programů pro CNC stroje (manuálně nebo CAD/CAM).
- Návrh upínacích přípravků a jejich seřízení na stroji.
- Spolupráce s ostatními odděleními ve firmě.
- Práce s ERP systémem, podíl na přípravě nabídek.

Požadujeme:
- Technické vzdělání nebo praxe v oboru - technické myšlení.
- Pokročilá znalost programování CNC.
- Znalost práce na PC - Exel, Word,…
- Samostatnost, flexibilitu, pečlivost.

Výhodou:
- Znalost systémů Fanuc / Haas / Heidenhain.
- Znalost práce s CAD/CAM.
- Dobrá orientace v technických výkresech.
- Zkušenost s frézováním (3až5 os), soustružením (2až8 os) výhodou.

Zaměstnanecké výhody:
- Perspektivní práci a zázemí v ryze české společnost.
- Příjemné pracovní prostředí.
- Možnost profesního růstu.
- Pracovní doba dle dohody.
- Dotované stravování.

Směnný provoz: Pružná pracovní doba

Požadujeme

Práce s PC

Mzda: 40 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Dělnická 202, Dačice, 38001

Region: Jihočeský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Smluvní vztah: Pracovní smlouva, Dohoda o provedení práce (DPP)

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Absolventy