Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Technolog potravin - jsme to, co jíme

referenční číslo: 57196 | aktuálnost: 16.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Říká se, jsme to co jíme, abychom dohlédli na kvalitu a správnost technologických postupů, hledám k sobě do týmu technologa potravin. V práci se budete podílet i na externích a interních degustacích!
Definovat kvalitativní ukazatele pro jednotlivé výrobní fáze Organizovat technologickou přípravu výroby mléčných produktů Podílet se na zavádění nových produktů ve spolupráci s R&D Zpracovávat a analyzovat data ovlivňující výskyt neshodných výrobků

Požadujeme

Vystudovaný obor technologie potravin nebo příbuzný obor, případně praxi v oboru Znalosti z oblasti potravinářské chemie, hygieny potravin, surovin a jejich skladování Angličtina na komunikativní úrovni, výhodou je znalost francouzštiny

Nabízíme

Zajímavé finanční ohodnocení Příspěvek na penzijní připojištění Příspěvek na stravu 5 týdnů dovolené Můžete využít naší firemní dopravu
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Kraj Vysočina

Obor: Výroba, průmysl