Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Technolog | Příprava výroby | Automotive

referenční číslo: 57730 | aktuálnost: 19.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro moderní výrobní společnost hledám Technologa, který bude zodpovědný za zavádění nových montážních linek a jiných zařízení do výroby. V případě, že váš zajímá oblast technické přípravy výroby, neváhejte zaslat váš životopis a staňte se součástí týmu, který spolupracuje se světovými lídry jako je BMW, Mercedes či Škoda.
Na této pozici se budete podílet na zavádění nových montážních linek a jiných zařízení do výroby. Budete optimalizovat výrobní procesy. Čeká vás také tvorba technické dokumentace a její aktualizace a správa. Budete komunikovat s dodavateli nových technologií a dolaďovat detaily. Budete sledovat výrobní procesy a snažit se identifikovat možné chyby ve výrobě (FMEA) a také při vývoji nových produktů kontrolovat kvalitu (PQP).

Požadujeme

Hledáme kandidáta, která má středoškolské či vysokoškolské vzdělání, nejlépe v technickém oboru.
Požadujeme komunikativní úroveň anglického jazyka - nehledáme rodilého mluvčího, ale měl byste se zvládnout domluvit.
Budete pracovat samostatně, ale čeká vás také spolupráce s ostatními kolegy a komunikace s externími dodavateli - hledáme proto komunikativního kandidáta, který má týmového ducha.

Nabízíme

Zaměstnavatel nabízí kromě nadstandardního finančního ohodnocení také řadu zajímavých benefitů, mezi které patří: 13.mzda týden dovolené navíc sick days dotované zdravotní stravování Cafeteria system flexibilní pracovní doba po domluvě je možný také občasný Home Office čeká vás profesní i odborné vzdělávání příspěvek na penzijní připojištění příspěvek na dojíždění příspěvek na zdraví
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Kraj Vysočina

Obor: Výroba, průmysl