Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Technolog štíhlé výroby - Horní Počernice

referenční číslo: 57746 | aktuálnost: 19.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Místo výkonu práce: Horní Počernice
Nástup: Možný ihned
Co budete dělat: Rozhodovat o technologických postupech výroby, zejména pro provoz tvarovek. Podílet se na vývoji nových receptur. Zaštiťovat testování výroby kompaundu pro kabelářské účely. Podílet se na hodnocení rozborů neshod a reklamací. Zpracovávat nápravná opatření na základě rozboru reklamací a neshod. Zajišťovat přípravu technických podkladů pro nové projekty v rámci společnosti. Zajišťovat přípravu a realizaci schválených investičních záměrů firmy. Podílet se na zajištění zkušebního provozu nových strojů a zařízení. Podílet se na zajištění zkoušení nových forem a snižování zmetkovitosti výroby tvarovek. Kontrolovat dodržování pracovních postupů a řídit vybrané projekty podle pokynů nadřízeného. Provádět interní školení zaměstnanců. Neustále se vzdělávat a sledovat nejnovější trendy v oboru. Účastnit se pravidelného hodnocení pracovního výkonu dle firemních procesů. Dodržovat zásady BOZP, PO a ochrany životního prostředí. Vykonávat další úkoly dle pokynů nadřízeného. Spolupráce: S technologem údržby forem a konstrukcí při ověřování a schvalování nových forem. S pracovníky technického marketingu, OTK a vedoucím výroby při řešení neshod a reklamací. S vedoucím konstrukce a nástrojárny, pracovníky OTK a údržby při problémech s uvolněním výrobku do sériové výroby. Odpovědnost: Dodržování technologické kázně ve výrobě tvarovek, aby byla zachována požadovaná kvalita výrobků. Správnost a úplnost technické dokumentace vzniklé v rámci vašeho úseku. Přijímání nápravných opatření z rozboru neshod a reklamací. Pravomoci: Navrhovat nákup nové techniky a vybavení pro výrobu a technologii. Vyžadovat spolupráci s mistry, seřizovači a předákem nástrojárny při řešení problémů na formách. Zadávat opravy nebo úpravy forem.

Požadujeme

Vzdělání: VŠ/ÚSO Řidičský průkaz: sk. B Odborná praxe: 3 roky Znalost cizího jazyka: AJ – komunikativně, NJ - základy SW: MS Office, Lotus Notes, Profylax, Noris Technologie zpracování a chemie plastů Anorganická a organická chemie

Nabízíme

pracovní poměr na dobu neurčitou samostatnou práci s podporou týmu kolegů náborový příspěvek 30 000 Kč pravidelné každoroční navýšení mzdy 25 dovolené + 3 dny Free days roční finanční odměna za dobře odvedenou práce („Vánoční bonus“) dotované stravování v jídelně na pracovišti zdarma svozový autobus Benefit karta Kafeterie program poradenství zaměstnancům CIGNA
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 55 440 - 63 756 Kč / měsíc

Region: Praha

Obor: Výroba, průmysl