Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Technolog / technoložka

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29452900745 | aktuálnost: 21.08.2024

Solpap, s.r.o.

Upřesňující informace

Předpokládaná náplň práce:
Příjem poptávek zákazníků, zpracování technických postupů výroby, poptávek, tvorba nabídek. Pravidelná zpětná vazba k nabídkám. Komunikace se zákazníky ohledně nabídek, komunikace s OZ, konstruktéry, grafiky a referenty zákaznického servisu. Pomoc při včasné realizaci zakázek. Kontrola výroby.

Požadujeme:
znalost technologie spojené s kartonáží výhodou
ovládání grafického nebo konstrukčního programu výhodou
ovládání výpočetní techniky
praxe v oblasti navrhování a v kreslení technických dokumentací - výhodou
obchodní dovednosti
řidičský průkaz skupiny B
profesionální vystupování, dobré komunikativní dovednosti, časovou flexibilitu
důvěryhodnost, zodpovědnost, samostatnost, orientace na výsledek a dlouhodobý úspěch
angličtina nebo němčina výhodou

Nabízíme:
Tvořivou práci v profesionálně řízené firmě
Přátelský kolektiv
Úvodní zaškolení, následné zvyšování dovedností

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Místo pracoviště: Resslova 350, Třebechovice pod Orebem, 50346

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy