Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Technolog tepelných zařízení

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 17452370757 | aktuálnost: 26.06.2024

TEPLOTECHNA PRŮMYSLOVÉ PECE, s.r.o.

Upřesňující informace

Náplň práce:
Aktivně komunikuje s koncovým zákazníkem, se kterým připravuje specifikaci požadavků na funkčnost tepelného zařízení. Ve spolupráci s řešitelským týmem následně vypracovává návrh technologického řešení zařízení včetně cenové kalkulace. Poté detailně specifikuje potřebné komponenty a dílčí celky tepelného zařízení.
Součástí pracovní náplně je také účast při samotných realizací zařízení, následně jejich zprovoznění a odladění na provozní podmínky. Pracovní pozice technologa nabízí rozličné možnosti seberealizace.

Požadujeme:
- Vzdělání: VŠ technického směru
- Orientace v technické dokumentaci, technologických schématech
- Zodpovědnost a pečlivost při práci, samostatnost
- Znalost práce na PC, MS Office
- Chuť učit se novým věcem
- Řidičský průkaz sk. B
- Ochota cestovat
- Znalost AJ výhodou
- Výhodou bude, pokud máte praxi na obdobné pozici

Zaměstnanecké výhody:
Našich zaměstnanců a jejich práce si vážíme, a proto se snažíme kromě zajímavé a atraktivní mzdy jim zpříjemnit pracovní život v TPP i dalšími zajímavými benefity:
- Rozvoj v oborou
- Jistota profesního růstu při prokázání kvalitních schopností
- Motivující finanční ohodnocení
- Mimořádné odměny 2x ročně - podle finančních výsledků společnosti
- Příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
- Pružnou pracovní dobu
- 5 týdnů dovolené
- Příspěvek na stravné
- Služební telefon
- Hrazené jazykové kurzy
- Po zapracování služební auto i k soukromým účelům

Kontakt je možný POUZE e-mailem.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Poznámka k jazykovým znalostem: znalost AJ výhodou
znalost NJ jazyka výhodou

Požadujeme

Jiná způsobilost orientace v technické dokumentaci, technických schématechPHP_EOLPráce s PC - autocad znalost práce PC, MS OfficePHP_EOLŘidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B ochota cestovatPHP_EOL

Požadované jazykové znalosti

Anglický
Německý

Mzda: 50 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Legionářská 1085/8, Olomouc, 77900

Region: Olomoucký kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské