Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Technolog údržby strojů

referenční číslo: 58249 | aktuálnost: 22.10.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do společnosti zabývající se výrobou plastových potrubních systémů v Praze - Horních Počernicích aktuálně hledáme nové kolegy na pozici technolog údržby strojů. Máte technické vzdělání a praxi na pozici technologa? Potom hledáme právě vás.
evidence práce údržby a zpracování příslušné dokumentace tvorba plánu preventivních prohlídek a oprav výrobních strojů a zařízení zajišťuje materiálně technické zabezpečení pro opravy, plánované odstávky a běžnou činnost údržby vedení týmu údržby komunikace s dodavateli náhradních dílů

Požadujeme

minimálně středoškolské vzdělání technického směru zkušenost na srovnatelné pozici znalost práce na počítači samostatnost, zodpovědnost, rozhodnost práce v jednosměnném provozu (pracovní doba 6:00 – 14:30)

Nabízíme

25 dní dovolené + 3 dny volna za rok navíc karta Benefity 300 Kč měsíčně pravidelný roční bonus jídelna s dotovaným stravováním možnost využít zdarma svozový autobus – Ovčáry (okr. Mělník), Libiš, Neratovice, Čakovičky, Jiřice, Kostelec n. L., Mratín, Sluhy, Veleň sleva na firemní výrobky každoroční navýšení mzdy výhodné zaměstnanecké tarify na mobilní telefony smlouva na dobu neurčitou
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Praha

Obor: Technika, elektrotechnika, Řemesla, výroba, Výroba, průmysl