Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Technolog vstřikolisů

referenční číslo: 55451 | aktuálnost: 26.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Baví Vás nastavování procesů? Jste duší plastař? Chce se naučit vést projekty? Nebojíte se umazat si ruce? Potom hledám právě Vás!
zavádění nových technologií výroby práce na projektech od komunikace se zákazníkem až po uvedení do výroby (spolupráce se zahraničními kolegy) komunikace s dodavateli vyhledávání nejnovějších trendů v oblasti vstřikování plastů a jejich zavádění do výroby udržování co nejlepšího procesního nastavení strojů a zvyšování efektivity výrobních kapacit tvorba návodek ochota si umazat ruce u stroje a pomoci technikům

Požadujeme

praxe jako seřizovač vstřikolisů velmi dobré znalosti v oblasti vstřikování plastů podmínkou znalost AJ na komunikativní úrovni nutností

Nabízíme

týden dovolené navíc příspěvek na stravování možnost kariérního rozvoje
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Ústecký kraj

Obor: Výroba, průmysl