Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Technolog výroby polymerů

referenční číslo: 55130 | aktuálnost: 26.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáte novou výzvu v oblasti technologie výroby? Připojte se k našemu týmu v Liberci jako Technolog výroby EPP! Budete mít příležitost dozorovat a zavádět nové technologie, optimalizovat výrobní procesy a podílet se na rozvoji inovativních projektů. Pokud máte zkušenosti ve výrobě expandovaného polypropylenu nebo polystyrenu, logické myšlení a proaktivní přístup, hledáme právě vás. Nabízíme atraktivní benefity, stabilní pracovní prostředí a mnoho dalších výhod. Neváhejte a přihlaste se ještě dnes!
spolupráce při zavedení výroby v Liberci dozorovat postupy a technologie, zavádět technologie do výroby specifikovat požadavky na stroj a nástroje tvořit dokumentaci (pracovní postupy, technologické návodky, …) analyzovat a optimalizovat výrobní proces dohled nad prováděním údržby

Požadujeme

zkušenost alespoň 3 roky na obdobné pozici (výroba expandovaného polypropylenu, polystyrenu, dalších polymerních materiálů) vzdělání v technciké oblasti (chemické inženýrství, materiálové vědy, strojírenství nebo příbuzný obor) uživatelská znalost MS Office (Excel, Power Point, …) znalost anglického jazyka výhodou logické myšlení, proaktivní přístup

Nabízíme

dotované obědy ve vlastní jídelně a letní terasa na jídlo a oddech. příspěvek na penzijní spoření. zaměstnanecké půjčky. týden placeného volna navíc. stabilizační a věrnostní odměny v závislosti na délce zaměstnání. výhodný zaměstnanecký tarif od T-mobile pro celou rodinu. další benefity jako například MultiSport karta.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Liberecký kraj

Obor: Výroba, průmysl