Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Technolog výroby potravinářství

referenční číslo: 58324 | aktuálnost: 28.06.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Společnost s dlouholetou tradicí, která vznikla v USA a postupně se rozšířila do celého světa. Zabývá se výrobou mléčných výrobků jako sýry, jogurty, jogurtové nápoje.

Náplň práce

- Výroba bílých hmot
- Kontrola a řízení chodu automatické výroby
- Příprava sypkých ingrediencí
- Čištění zařízení pro výrobu jogurtů dle platných předpisů a specifikací
- Vedení evidence o průběhu výrobního procesu
- Provádění a kontrola všech procesů pro výrobu bílých hmot

Požadujeme

- Minimálně SOU
- Pečlivost, spolehlivost a odpovědnost za svěřenou práci, manuální zručnost
- Ochotu učit se novým věcem
- Praxe na podobné pozici výhodou
- Dodržování interních hygienických předpisů a pravidel

Nabízíme

- Plný pracovní úvazek
- Zkrácená pracovní doba 37,5 hod/týden (12 hod. směny)
- Svoz pro zaměstnance, pokud dopravní spoj nenavazuje na počátek nebo konec směny
- Po zkušební době výběr z benefitů Multi pass 12 000,- Kč/rok na sport, kulturu, zdraví
- Životní pojištění, pojistka odpovědnosti za škodu
- Roční bonus 8% dle výsledků hospodaření firmy
- Měsíční bonus 10% v závislosti na osobním přínosu, dodržování pravidel a výsledcích
- Odměna za doporučení nového kolegy v hodnotě 13.000 až 45.000 Kč
- Ochutnávka a konzumace našich výrobků dle interních pravidel
- Celkem 5 týdnů dovolené
- Závodní stravování
- Nástup IHNED
- Lokalita: Benešov

Region: Středočeský kraj

Obor: Potravinářství a chemie