Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Technolog, Zlín

referenční číslo: 57592 | aktuálnost: 17.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Orientujete se v zavádění technologií a produktů ve výrobním prostředí? Zvládáte pracovní úkony samostatně a jste ochotný/ á se dále vzdělávat? Hledáme nového člena týmů, který pomůže posunout procesy ve výrobě.
budete kontrolovat stávající výrobní postupy a řešit jejich zlepšování budete se podílet na spoluvytváření technologických postupů a návodů, aby vše fungovalo, jak má uplatníte principy Lean managementu využijete také AJ, komunikovat budete se zahraničními kolegy (převážně z Německa) a budete se spolupodílet na zavádění nových projektů a výrobků součástí Vaší pracovní náplně bude také práce v systému SAP a pravidelný reporting

Požadujeme

ŠS/ VŠ technického směru zkušenost z oblasti řízení výroby a technologie, ale můžete být také absolvent, který má zájem se rozvíjet práce v balíčku MS Office, výhodou je znalost systému SAP samostatnost, důslednost, dobré komunikační schopnosti AJ min. na úrovni B2

Nabízíme

maximálně příznivé podmínky k výkonu práce důkladný adaptační plán 5 týdnů dovolené, 3 dny volna navíc příspěvek na stravování příspěvek na penzijní připojištění příspěvek na volnočasové aktivity v rámci pracovní doby možnost relaxační masáže a spousta dalších benefitů
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Zlínský kraj

Obor: Výroba, průmysl