Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Technologický úklid

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29514100761 | aktuálnost: 27.06.2024

B+N Czech Republic Facility Services s.r.o.

Upřesňující informace

Krátký popis pozice

Hledáme fyzicky zdatného člověka na technologický úklid v provozu našeho zákazníka - výroba sanitární keramiky. Pozice je vhodná pro muže - práce s těžkými břemeny, velká fyzická zátěž.
Detailní popis pozice
" Úklidy v provozu našeho klienta
" Špinavý, těžký provoz, vysoká prašnost
" Technologická údržba, úklidy
" Pročišťování kanálů na odvod hmoty (kaolin, hlína)
" Práce ve výškách
" Svážení japonek se střepem, vyvážení van s hmotou
" Po - Pá 8hod (5:00 - 13:30) + 1 x za 14 dní víkend
Požadujeme
" Fyzickou zdatnost
" Skvělý zdravotní stav a fyz.kondice
" Plnoletost
" Zodpovědnost
Nabízíme
" Práci na DPP + DPČ, po zaučení možné HPP
" Nástup možný IHNED nebo dle dohody
" Dlouhodobou spolupráci
" Odměna je vyplácena řádně a včas k 15.dni v následujícím měsíci
" Slevy od našich partnerů
" Interní soutěže a programy a mnoho dalšího

Směnný provoz: Dvousměnný provoz

Mzda: 18 900 - 23 900 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Teplice,

Region: Ústecký kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Smluvní vztah: Pracovní smlouva, Dohoda o provedení práce (DPP), Dohoda o pracovní činnosti (DPČ)

Vhodné pro: Absolventy