Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Technologové obrábění / Programátoři CNC

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29447800776 | aktuálnost: 28.06.2024

NT Automation s.r.o.

Upřesňující informace

Náplň práce:
Tvorba výrobních a technologických postupů.
Tvorba NC programů pro CNC stroje (manuálně nebo CAD/CAM).
Návrh upínacích přípravků a jejich seřízení na stroji.
Spolupráce s ostatními odděleními ve firmě.
Práce s ERP systémem, podíl na přípravě nabídek.

Požadujeme:
Technické vzdělání nebo praxe v oboru - technické myšlení.
Pokročilá znalost programování CNC.
Znalost práce na PC - Exel, Word,…
Samostatnost, flexibilitu, pečlivost.

Výhodou:
" Znalost systémů Fanuc / Haas / Heidenhain.
" Znalost práce s CAD/CAM.
" Dobrá orientace v technických výkresech.
" Zkušenost s frézováním (3až5 os), soustružením (2až8 os) výhodou.

První kontakt telefonicky nebo e-mailem.

Směnný provoz: Pružná pracovní doba

Mzda: 40 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Dělnická 202, Dačice, 38001

Region: Jihočeský kraj

Obor: Strojírenství

Smluvní vztah: Pracovní smlouva, Dohoda o provedení práce (DPP)

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Absolventy