Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Test engineer - vhodné i pro juniory

referenční číslo: 55245 | aktuálnost: 26.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro našeho klienta, který kompletuje počítače, notebooky, servery, smartphony a další elektroniku, hledáme juniorního test engineera. Hlavní náplní projektu je testování serverů.
Údržba testovacího softwaru a hardwaru (testovací diagnostika, síťové prvky, servery) Správa VmWare Pomůžete řešeit chyby ve výrobě Případné závady budete reportovat na L2 support Spolupráce v týmu, napříč společností i se zahraničními dodavately podpory a zákazníky

Požadujeme

Angličtina an úrovni A2 Orientace v HW a SW počítačů a serverů, především v prostředí MS Windows Zkušenosti s VmWare jsou výhodou Znalosti správy LAN sítí jsou výhodou

Nabízíme

Flexibilní pracovní doba Možnost Home office pokud to povaha práce dovoluje Nadstandartně hrazené přesčasy Půlroční a roční bonusy na základě schváleného budgetu vedením Možnost speciálního osobního ohodnocení manažerem v případě velmi dobrého pracovního výkonu Závodní kantýna na pracovišti (snídaně, obědy) Příspěvěk na stravování v rámci firemní kantýny Elektronické stravenky Multisport karta za 480 Kč měsíčně Zvýhodněný zaměstnanecký Vodafone tarif Po zkušební době dovolená 5 týdnu Příspěvek na penzijní připojištění Vzdělávání a rozvoj zaměstnance Cafeteria system
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Výroba, průmysl