Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Tiskař

referenční číslo: 55460 | aktuálnost: 26.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Tiskař

Náplň práce

Hledáte práci tiskaře/-řky v perspektivní společnosti v okrese Beroun? Máte zkušenosti na sítotiskovém stroji a akceptujete práci ve dvousměnném režimu? Nechybí Vám manuální zručnost a vyhovuje Vám nestereotypní pestrá práce v zakázkové výrobě? Přečetli jste tyto řádky doslova jedním dechem a máte zájem dozvědět se více informací? Dejte nám o sobě vědět. Nabízíme stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou a k tomu širokou škálu zaměstnaneckých benefitů: pravidelné navyšování mzdy, 5 týdnů dovolené, stravenky, odměny při pracovním výročí, týmové a celofiremní akce. Můžete se těšit na osobní přístup a seriózní jednání, nadstandardní přístup k bezpečnosti práce a také na volné víkendy a svátky,
- nestereotypní pestrá práce v zakázkové výrobě - příprava tiskového stroje pro zakázku - řízení a kontrola osádky - úzká spolupráce s dalšími tiskaři

Požadujeme

- zkušenosti na sítotiskovém stroji
- základní orientaci na PC
- manuální zručnost

Nabízíme

Zajímavou pracovní příležitost v okrese Beroun Stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou v prosperující společnosti Motivující mzdové ohodnocení Pravidelné navyšování mzdy Variabilní složka mzdy až 10 % základní mzdy + osobní ohodnocení Mimořádný bonus až 2000 Kč/měs. Možnost uplatnit praxi a také Vaše nápady Zaměstnanecké benefity: 5 týdnů dovolené, stravenky, odměny při pracovním výročí, týmové a celofiremní akce atd. Nástup možný ihned
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Středočeský kraj

Obor: Řemesla, výroba