Typ nabídky

Minimální mzda

Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 17457870754 | aktuálnost: 08.07.2024

Sovjak stolařství s.r.o.

Upřesňující informace

C04 z:27/6/2024
Popis pozice:
- Stolař/Truhlář
Máte šikovné ruce a vášeň pro práci se dřevem? Přidejte se k nám!
O nás:
- Jsme stabilní česká společnost s 31letou tradicí, která se specializuje na výrobu kuchyní, skříní, schodů a dveří. Vyrábíme nábytek a interiérové prvky na míru, které přinášejí našim zákazníkům radost a pohodlí.
- Pokud hledáte stabilní a přátelské prostředí, kde se můžete profesionálně rozvíjet, jste na správném místě!
Co Vás čeká:
- Výroba a montáž interiérového nábytku: Od kuchyňských linek po skříně, schody a dveře. - Budete pracovat s kvalitními materiály a moderními technologiemi.
- Zaučení a zaškolení: Nemusíte mít dlouholeté zkušenosti, vše Vás rádi naučíme.
Co požadujeme:
- Manuální zručnost a pečlivost – Umíte si poradit s nářadím a máte oko pro detail.
- Spolehlivost a chuť učit se nové věci – Na vás je spoleh a jste ochotni se rozvíjet.
- Týmového ducha – Pracujeme jako jeden tým a vzájemně si pomáháme.
Benefity:
- Příspěvek na stravování
- Příspěvek na pojištění odpovědnosti – Myslíme na vaši ochranu při práci.
- Parkování pro zaměstnance – Pohodlné parkování přímo u firmy.
- Flexibilní pracovní doba – Možnost přizpůsobit začátek a konec pracovní doby vašim potřebám.
- Firemní mobilní tarif – Zvýhodněné volání pro vás i vaši rodinu.
- Možnost si napracovat hodiny – Plánujte si pracovní dobu podle sebe.
- Sleva na firemní výrobky a možnost výroby nábytku domů – Využijte příležitosti vybavit si svůj domov kvalitním nábytkem za zvýhodněné ceny.
Přidejte se k nám a staňte se součástí firmy, která si váží svých zaměstnanců a podporuje jejich růst. Těšíme se na Vaši reakci!
Kontakt: Jaromír Jelen – 739 006 820

Směnný provoz: Pružná pracovní doba

Mzda: 30 000 - 35 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Ostravská 384, Frýdlant nad Ostravicí, 73911

Region: Moravskoslezský kraj

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Vhodné pro: Absolventy