Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Tryskač

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29471640757 | aktuálnost: 27.06.2024

DAVON s.r.o.

Tryskač

Upřesňující informace

Firma DAVON s.r.o. přijme zaměstnance na pozici Tryskač.
Jedná se o práci na plný úvazek.
Náplň práce:
- příprava povrchu pro lakování tryskáním, obsluha tryskacího boxu

Požadujeme:
- min. SOU vzdělání
- praxi v oboru min. 3 roky
- samostatnost, zodpovědnost, flexibilitu, vysoké pracovní nasazení

Nabízíme:
- zázemí stabilní společnosti s možností profesního růstu
- příspěvek na stravování 180 Kč za každý odpracovaný den
- moderní pracovní prostředí a přátelský kolektiv
- více info na www.davon.cz
Datum nástupu: ihned

Váš strukturovaný životopis, prosím, zasílejte na výše uvedenou e-mailovou adresu. Nezapomeňte uvést název pozice, o kterou se ucházíte. Prosím rovněž o uvedení telefonického spojení na Vás.

Směnný provoz: Neurčeno

Mzda: 31 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Šumperská 1353, Uničov, 78391

Region: Olomoucký kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity