Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Tvorba obsahu pro marketing

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29691180760 | aktuálnost: 13.08.2024

Lazenskakava.cz s.r.o.

Upřesňující informace

Hledáme kreativního specialistu na obsah a tvorbu pro marketing do Lázeňské kávy!
Máte vášeň pro kávu a marketing? Jste kreativní a máte zkušenosti s tvorbou a střiháním
videí? Umíte oslovit publikum na TikToku, Facebooku, Instagramu a YouTube? Přidejte se k
našemu týmu v Lázeňské kávě a pomozte nám přinášet kávové zážitky našim zákazníkům!
Co vás čeká:
? Tvorba a střihání videí - Vytváření poutavých a kreativních videí pro naše sociální
sítě a marketingové kampaně.
? Správa sociálních médií - Plánování, tvorba a publikace obsahu na TikToku,
Facebooku, Instagramu a YouTube.
? Kreativní kampaně - Vývoj a realizace marketingových kampaní zaměřených na
zvýšení povědomí o značce a zapojení zákazníků.
? Analýza a reportování - Sledování výkonu obsahu a kampaní, analýza výsledků a
návrhy na zlepšení.
Co od vás očekáváme:
? Zkušenosti s tvorbou videí - Praxe v oblasti tvorby a střihání videí je výhodou.
? Znalost sociálních médií - Schopnost efektivně spravovat a vytvářet obsah pro
TikTok, Facebook, Instagram a YouTube.
? Kreativita a nápaditost - Schopnost přinášet nové a inovativní nápady pro obsah a
marketingové kampaně.
? Organizační schopnosti - Schopnost plánovat a realizovat kampaně v souladu s
marketingovou strategií.
? Zájem o kávu - Vášeň pro kávu a chuť sdílet své znalosti a nadšení s našimi
zákazníky.
Co nabízíme:
? Stabilní zázemí - Práci v dynamické a rostoucí společnosti, která si váží svých
zaměstnanců.
? Kreativní svoboda - Možnost realizovat své nápady a kreativní vize v rámci našich
marketingových aktivit.
? Podpora a rozvoj - Pravidelné školení a možnosti odborného růstu v oblasti
marketingu a kávových technologií.
? Přátelský kolektiv - Práce v příjemném a přátelském týmu lidí, kteří sdílejí vášeň
pro kávu.
? Atraktivní finanční ohodnocení - Konkurenceschopný plat a benefity.
Přidejte se k nám a staňte se součástí Lázeňské kávy, kde pražení a příprava kávy není jen
prací, ale i vášní. Těšíme se na vaši přihlášku!

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 23 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Masarykova 149, Luhačovice, 76326

Region: Zlínský kraj

Smluvní vztah: Pracovní smlouva, Dohoda o provedení práce (DPP)

Minimální požadované vzdělání: Maturita