Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Účetní

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29558800786 | aktuálnost: 28.06.2024

M&M Object Security s.r.o.

Účetní

Upřesňující informace

Nabízíme místo na pozici mzdový/mzdová účetní.
NÁPLŇ: zpracování mezd, vedení mzdové a personální agendy, komunikace s úřady, pojišťovnami a exekutory, spolupráce s vedoucími poboček při přípravě mzdových podkladů.
POŽADAVKY: znalost mzdové a personální problematiky, praxe v oboru výhodou, zkušenosti s programem Pohoda výhodou, aktivní přístup k práci, zodpovědnost a spolehlivost, výpis z rejstříku trestů
NABÍZÍME: Zaručená mzda. Měsíční prémie po zapracování.
KONTAKT: telefonicky, e-mailem PO-PÁ - 8.00 - 15.00 hod.
Životopis posílejte na email: personalmmsec@seznam.cz

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Práce s PC uživatelská znalost Excel, WordPHP_EOL

Mzda: 21 806 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Gorazdova 1613/8, Moravská Třebová, 57101

Region: Pardubický kraj

Obor: Administrativa

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita