Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Účetní

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29556160737 | aktuálnost: 26.06.2024

AMF Reece - Cars s.r.o.

Účetní

Upřesňující informace

Kontaktní osoba Bodor Martin, tel. 608 038 586 (volat Po-Pá 7.00-15.00 hod.), e-mail: bodorm@amfreece-cars.cz

Pracovní doba: zkrácený úvazek 6 hod/den (hrubá mzda 24000,- Kč měs.) nebo 4 hod/den (hrubá mzda 16000,- Kč)

Požadujeme: znalost účetní systém POHODA, dostatečná praxe, samostatnost, spolehlivost, důslednost, flexibilita, uživatelská znalost Microsoft Office. řidičský průkaz sk.B
Náplň práce: fakturace, evidence docházky, personalistika
Nabízíme: 5 týdnů dovolená, 5 dnů sick day, příspěvek na závodní stravování

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Práce s PC Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B Jiné účetní program POHODAPHP_EOL

Mzda: 24 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Tovární 837/9c, Prostějov,

Region: Olomoucký kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Pracovní poměr: Zkrácený úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita